مقالات
سبد خرید خالی می باشد

Articles

محصلی و مناسب

به سادگی یک پیراهن سفید را با یکی از شلوارهای سفید یا خاکستری ست کنید و کراوات بپوشید تا ظاهر شما مرتب شود. کفش های آکسفورد با رعایت سبک preppy  (تیپ محصلی مرسوم در آمریکا) کاملاً با این تیپ  همخوانی  دارند حالا کت چرمی خود را اضافه کنید و ترجیحاً آن را با رنگ کفش خود هماهنگ کنید. در تیپ preppy همه چیز در نهایت سادگی و ظرافت است، اما کت چرمی کمی چاشنی جذابیت  به آن اضافه می کند.

10leather jacket shirt tie 1

فرانسوی اما کاربردی

شما همیشه می توانید یک کت چرمی را با ست کردن آن با یک پولیور یقه دار تیره و شلواری با پارچه طرحدار بپوشید. تیپ خود را با برخی کفش های دربی و کمربند مشکی کامل کنید تا کاملا به چشم بیایید. اگر می خواهید در آخر هفته یک لباس کاملاً شیک بپوشید و از کت چرمی خوشتان می آید این سبک  برای شما مناسب  است.

11Formal and Functional

محل کار عملی

اگر همیشه نمی خواهید برای کار کت و شلوار بپوشید، کت چرمی گزینه مناسب بعدی شماست.  این استایل را با کفش داربی استفاده کنید تا ظاهری عالی در محل کار داشته باشید. حالا یک جلیقه و روی آن ژاکت یقه دار بپوشید، در آخر کت چرمی خود را اضافه کنید تا استایل جدیدتان کامل شود. در حالی که این ظاهر هنوز برای محل کار رسمی  است، اما به شما امکان می دهد در کار احساس راحتی بیشتری داشته باشید.

12Workplace Practical

نحوه پوشیدن کت چرمی

 سبک مهم است. کت چرمی را که بیشتر برای شما مناسب است را با لباسی که از قبل دارید ست کنید.

 رنگ مشکی  بهترین گزینه شما است ، تقریباً با هر چیزی هماهنگی  دارد ، بنابراین ، بیشترین استفاده را از ژاکت خود میتوانید د اشته باشید، در غیر این صورت قهوه ای را انتخاب کنید

 هنگام ست کردن لباس خود ، از رنگ های خنثی استفاده کنید ، تا ظاهری شیک و  ساده داشته باشید.

 اگر می خواهید کت چرمی بپوشید، اطمینان پیدا کنید که با آن راحت هستید.  کت چرمی یک لباس ساده و جسورانه است.

 اگر از کت های چرمی به خوبی مراقبت نکنید فرسوده  می شوند.  آنها را زیر باران قرار ندهید و هنگام نگهداری، آنها را روی آویز بالشتی قرار دهید تا شکل آنها حفظ شود و فرم اصلی کت خراب نشود.

منبع: www.thetrendspotter.net