مقالات
سبد خرید خالی می باشد

Articles

لباس های مناسب ست با کت چرمی

هنگام پوشیدن کت چرمی، بهتر است آن را با لباس های ساده ست کنید و بگذارید تا ژاکت بخش مهم لباس شما باشد. با این حال، گزینه های زیادی وجود دارد که می توانید با یک کت چرمی ترکیب کنید تا تیپ های متفاوتی را ایجاد کنید، و حتی آن نیز می تواند بسیار گوناگون باشد. کت های چرمی برای انواع تیپ سازی در پاییز و زمستان بسیار مناسب هستند و میتواند متنوع ترین لباس در کمد لباس شما باشد که به احتمال زیاد بیشتر اوقات به دنبال استفاده از آن خواهید بود.

7.Best Leather Jackets for Men 2

 

دوچرخه سوار گرانج

کت دوچرخه سواری را با چند شلوار جین پاره مشکی و کفش های کتانی بلند و یا Doc Martins ست کنید. برای داشتن ظاهری بیشتر در سبک گشت و گذار در خیابان حتی می توانید یک کفش اسکیت بپوشید. می توانید یک تی شرت ساده مشکی یا حتی یک تی شرت باند بپوشید. فقط بخاطر داشته باشید، کت دوچرخه سواری همیشه با رنگهای تیره  جذاب تر به نظر می رسد تا ظاهر گرانج / راکر را دست نخورده نگه دارد.

8Biker Grunge

لوکس ورزشی

ساده تیپ بزن! یک شلوار جین مشکی باریک و سوییتشرت یا هودی سیاه یا سفید که دارای یک طرح  است بپوشید  تا بیش از اندازه ساده نباشد. سرانجام لباس را با یک جفت کفش ورزشی یا کفش های مشابه دیگر به سبک پیاده روی ست کنید. اگر می خواهید لوازم جانبی اضافه کنید ، یک کلاه کاملاً مناسب است یا برخی از عینک های آفتابی متفاوت. به خاطر داشته باشید کت چرمی شما بهترین گزینه برای این لباس است و کمی لوکس بودن را نیز به ظاهری کاملاً ساده اضافه می کند.

9Sports Luxe

مطالب شیک پوشی مردانه همچنان ادامه دارد...

منبع: www.thetrendspotter.net