مقالات

Articles

کت مسابقه ای

کت مسابقه در اصل فقط برای همین ساخته شده بود، برای مسابقه دادن. پس از جنگ جهانی دوم، بسیاری از مردان برای کمی سرگرمی شروع به مسابقه دادن با موتور بین بارها و کافه های محلی کردند. این امر نیاز به کت چرمی مینیمالیستی را ایجاد می کرد که در قسمت عقب آن به اندازه کافی سنگین باشد و  یک زیپ محکم در قسمت جلو آن را محافظت کند. کت های مسابقه ای معمولاً باریک تر هستند و جزئیات کمی دارند. آنها در مورد سبک، نسبتاً "مینیمالیست" هستند و کمی پیچ و خم بدن را بهتر نمایان کنند، به خصوص اگر شانه های بزرگتری داشته باشید.

4Racer Jacket

 

کت  پرواز

کاپشن های پروازی در ابتدا برای خلبانان ساخته شدند که دارای پوشش کرکی هستند تا بدن را گرم نگه دارند.  امروزه هم خلبانان و هم مردان دیگر این کت را می پوشند که این لباس را کاربردی و شیک می کند. آنها در زمستان کارآمد هستند، شما را خوب و خوش تیپ نگه می دارد.  این کت را با شلوارهای ساده و سبک ست کنید تا به روز بمانند.

5Bomber Jacket

کت صحرایی

کت صحرایی در اصل برای لباس نظامی ایجاد شده است. قبلاً با لایه پارچه مته پنبه ای ساخته می شد اما از آن زمان به بعد به چرم تبدیل شده است. این کت چرمی دارای چندین جیب است و طول آن می تواند طولانی تر از دیگر کت ها  باشد. حتی می توانید بگویید که نسبت به بعضی دیگر از کت های چرمی شما رده بالاتری به نظر می رسد و معمولاً تناسب اندام دارد.

6field jacket

موارد شیک پوشی مردانه با کت چرم ادامه دارد. برای ادامه با ما همراه باشد.

منبع: www.thetrendspotter.net