مقالات
سبد خرید خالی می باشد

Articles

بهترین تیپ های تابستانه

تابستونه و گرمای هوا و تیپهای باحالی که میشه زد و کلی رو مد بود، روزها طولانی هستند و به طبع زمان بیشتری بیرون سپری میشه، گرمای هوا می تونه کلافه کننده باشه اما جنس و رنگ مناسب لباس شما کاملا تاثیر گذار خواهد بود و لباس خنک و روشن با جنس نخی نازک به کمک شما میاد و رنگ روشن در تابستان ضروری است و سبب جذب کمتر نورخورشید در نتیجه خنک شدن شما می شود. در صورتی که رنگهای تیره گرما را جذب و در خود ذخیره می کنند و باعث گرما زدگی شما خواهند شد.

بریم سراغ رنگها، حتما میدونید بهترین انتخاب، رنگهای دسته بندی سرد هستند مثل روشن ترین درجه آبی، سبز، سفید، طوسی و در آخر طیف گرم اما با روشن ترین درجه مثل سوسنی، زرد، بنفش و .... بدن انسان بخشی از انرژی پتانسیل خود را در محیط به صورت انرژی گرمایشی پراکنده می سازد . پوشیدن لباس های رنگ روشن سبب تنفس و طراوت پوست شده و حس خنکی ایجاد می کند.

 

درکنار رنگ و جنس پارچه، برای انتخاب بهتر است به رنگ پوست، مو، چشم ها و خلق و خوی خود نیز توجه کنید، به رنگ رگ های دست خود را نگاه کنید. اگر رگ های شما بنفش یا آبی رنگ باشند، پوست شما سرد است. اگر آن ها سبز باشند، پوست شما گرم است. اگر آبی و سبز باشند، احتمالا دارای پوستی با رنگ خنثی هستید و می توانید با خیالی راحت رنگ مناسب را برای خود انتخاب کنید.

اگر رنگ پوست شما روشن است از رنگهای طیف گرم استفاده کنید اما اگر رنگ شما تیره است از رنگهای سرد استفاده کنید. نکته مهم اینکه رنگهای یخی مخصوص تابستان به همه نوع رنگ پوست می آیند پس خیلی خودتان را خسته نکنید و با رنگی که بیشتر احساس آرامش می کنید یک تیپ تابستانی بی نظیر برای خود بسازید.

بعد از انتخاب یک استایل تابستونی شیک، یک تکه زیور ظریف و تابستونی هم برای تکمیل کردن ظاهرتون انتخاب کنید مثل یک پابند نازک، دستبند و حتی سربند، یادتون باشه با تیپ های غیر رسمی و تابستونی از گل سینه استفاده نکنید.

 

تابستون رو خنک سپری کنید

جوآن گالری