مقالات
سبد خرید خالی می باشد

Articles

استفاده از سنگ ها و نگین ها در دنیای زیورآلات

 

استفاده از انواع سنگ در تمامی جنبه های زندگی بشر مشهود است. بر اساس یک باور قدیمی هر سنگی دارای قدرت مختص به خود است و نوعی از انرژی را از خود ساطع می کند البته این باور دور از واقعیت نیست و هر سنگ ویژگیهای منحصر به فردی را دارا است، دنیای سنگها بسیار وسیع است، از تنوع رنگهای کبود، سرخ، آبی، زرد، بنفش، سبز، قرمز، صورتی و ... که بگذریم به تنوع جنس سنگها می رسیم از شفاف ترین تا مات ترین و بعد از آن ارزشمندی آنها که همانطور که می دانید با ارزش ترین و شفاف ترین سنگ دنیا الماس است. استفاده از سنگ چه طبیعی چه مصنوعی در زیورآلات و جواهرات نیز سابقه ای طولانی دارد و از قدیم تا به امروز برای تنوع، جلوه و زیبایی در زیورآلات از سنگ استفاده می شده است.

مهره های تزئینی نیز در دنیای زیورآلات بسیار پر کاربرد هستند، حتی بیشتر از سنگهای قیمتی و شفاف، آن هم به دلیل قیمت مناسب تر و رنگ بندی بی نظری و وجود رگه هایی پر پیچ و خم که دنیایی از شگفتی را در خود جای داده اند، دنیای مهره ها و نگین ها نا محدود است، و استفاده از آنها به عنوان دستبند و گردنبند بسیار رایج شده است که سبک جدیدی در زیورآلات را به وجود آورده، نا گفته نماند مهره های اصلی که از سنگ تراشیده شده اند نیز دارای خواص و انرژی های مختص به خود می باشند و جایگزین زنجیرهای طلا و نقره شده اند و آویز دستبند و گردنبند وسط مهره ها ترکیبی خاص از ارزش و زیبایی را در کنار یکدیگر به ارمغان می آورد.

تیم طراحان جوآن گالری با استفاده از سنگهای اونیکس، فیروزه، حدید، چشم ببر، دلربا، بارفتن و ... ظاهری فریبنده و خاص تری به زیورآلات بخشیده اند که درکنار هیجانی از رنگها، امکان خرید طلا و نقره را برا همه فراهم آورده است، می توانید سنگ دلخواه خود را به همراه متن یا طرح مورد نظر خود سفارش دهید و از این ترکیب زیبا شگفت زده بشید.

 

مشاوران ما راهنمای شما خواهند بود

تیم جوآن گالری