مقالات

Articles

فاکتورهای انتخاب کیف پول

 

همه ی ما میدونیم که انتخاب کیف پول مناسب چه برای خودمان چه برای کادو دادن بسیار کار سختیه و گاهی انتخاب مناسبی نداشتیم و از کیفی که خریدیم هیچ وقت استفاده نکرده ایم چون کارایی مناسب نیاز ما رو نداشته، اما اگر قبل از خرید فقط به چند نکته دقت کنید، می تونید یک خرید خوب داشته باشید. جالبه بدونید بیشتر از هفده نوع کیف پول وجود داره که هرکدومش کارایی و عملکرد خاصی داره، درکنار جنسیت، از ابتدا باید این نکات رو در نظر بگیرید، آیا اهل ست کردن رنگ کیف پول با بقیه اکسسوری ها هستید یا یک کیف پول را برای هر موقعیتی استفاده می کنید؟ وسایل و کارتهای زیادی دارید که داخل کیف بذارید یا فقط چند کارت بانکی؟ عادت دارید از کیف پول در خریدهای روزانه به عنوان کیف دستی استفاده کنید یا خیر؟ کیف پول را در جیب حمل می کنید یا همیشه کیف دستی دارید؟ دسترسی سریع به محتویات کیف پول برایتان مهم است؟ و موارد دیگری از این دست.

همین طور که در شکل بالا می بینید کیفهای بالای تصویر برای پول کمتر و کیفهای پایینی برای پول بیشتر مناسب هستند و همین طور کیفهای سمت چپ برای کارتهای کمتر و کیفهای سمت راست برای کارتهای بیشتر هستند، به همین راحتی الان دقیقا میدونید که چه چیزی لازم دارید، برای مثال کیف Brea قابلیت استفاده برای خرید روزانه به صورت دستی رو داره و می تونید حتی موبایلتون رو داخلش بذارید یا Knox  حتی جا برای کیسه خرید شما داره، اما مهمترین نکته ای که باقی می مونه انتخاب جنس مناسب و رنگ هست، اگر کیف رنگ روشن انتخاب می کنید حتما جنس چرمی رو انتخاب کنید که با یک دستمال امکان تمیز کردنش هست اگر نه برای کیفهای رنگ تیره از جنسهای پارچه ای هم می تونید انتخاب کنید ولی کیف پارچه ای رسمی نیست و کاربردی در مهمونیها و موقعیتهای خاص نداره، شاید چرم بهترین و بادوام ترین جنس برای یک کیف پول باشه، یک کیف پول چرمی اگر به درستی نگه داری بشه میانگین ده سال عمر می کند، اما کیف پولهای پارچه ای کمتر از 3 سال دوام خواهند داشت.

سری به کیف پولهای زنانه و مردانه موجود در سایت بزنید و از تنوع کارها لذت ببرید، درکنار کیفیت و تنوع رنگی، امکان نصب اسم و طرح دلخواه شما با فلزات طلا، نقره و برنج روی کیف وجود داره و می تونید کیف مخصوص به خودتون رو داشته باشید که فقط برای شما تولید شده و تک باشید.

سرتون سبز و کیف هاتون پر از پول

تیم جوآن گالری