مقالات

Articles

کادوی خاص برای مخاطب خاص

صادقانه و رو راست، شکلات دیگه یه کادو محسوب نمیشه و حکم دورچین کادوی شمارو داره، هر چقدر هم گرون و خاص باشه باید بپذیریم که نمی تونه خاطره انگیز باشه و در نهایت خوراک یک شبه و تموم میشه.

 یه زمانی شکلات خارجی جایگاه ویژه ای برای ما داشت که بسیار نایاب بود و توسط مسافر وارد میشد، نه الان که انقدر برندهای خارجی زیاد هستند که نمیدونیم کدوم رو انتخاب کنیم و درکنارش کیفیت شکلاتهای داخلی هم با خارجی ها برابری می کنند. پس این گزینه رو از ذهنتون بیرون کنید.

 

خلاق باشید و خاص فکر کنید. چند فاکتور مهم رو در نظر بگیرید مثل شخصیت، سن، ویژگیهای شخصیتی و جنسیت، اینجاست که میشه یه انتخاب درست انجام داد، اگر برای یک خانوم کادو می گیرید پس تبریک می گم شما گزینه های زیادی برای انتخاب دارید، صبر کنید گزینه های انتخاب دارید، ولی از بین اون گزینه ها، خانمها به زیورآلات بسیار علاقه دارند، نمی خواهید خیلی هزینه کنید؟ باشه قبول، اگر زیرک باشید میتونید یک تکه نقره رو با مهره ترکیب کنید و یک کادوی ماندگار و به صرفه تهیه کنید. تنوع مهره ها و ترکیب رنگی اونها به قدری زیاد هستند که تمامی سلیقه هارو تامین می کنه و با فلزاتی مثل برنج، نقره و طلا یک دستبند خاص و جذاب خواهید داشت، البته شما محدود به دستبند نیستید، میتونید گوشواره و گردنبند هم انتخاب کنید، شاید هم یک چوکر فراموش نشدنی، انتخاب با شماست.

 

خب مخاطب شما آقاست؟ برای آقایون هم دستبند چرم با یک تکه فلز میتونه بسیار خاص و جذاب باشه، پس خودتون رو به گل و شکلات محدود نکنید و توی ذهن مخاطب خاصتون ماندگار بشید. طبق تحقیقات آقایون نیز از زیورآلات خاص استقبال می کنن و می تونید اسم یا هر تصویری که مورد نظرتون هست رو سفارش بدید تا با فلزاتی که در بالا نام بردیم روی چرم نصب بشه و نه تنها کادوی خاص بلکه اختصاصی تهیه کرده باشید، از مشاوران جوآن گالری راهنمایی بخواهید، دست خالی بر نمی گردین.

 

 

این نکته رو در نظر داشته باشین باتوجه به اینکه عرق بدن آقایان تاثیر بیشتری روی فلزات داره دستبندی رو انتخاب کنید که تماس فلز با دست به حداقل برسه.

خاص باشید و ماندگار.