مقالات
سبد خرید خالی می باشد

Articles

کمی هم به فکر مردها باشید

تصور عموم جامعه یا نسل قدیمی تر، بر استفاده نکردن آقایان از زیورآلات استواره، در هر صورت این یک نگرش و تصمیم شخصی هست که در کشورهای پیشرفته بهش احترام گذاشته میشه، و استفاده از زیورآلات توسط مردها از اصول جذابیت به حساب میاد، کافیه یک نگاهی به استایل سلبریتی ها و افراد مشهور بندازید، اما این نکته رو هم در نظر داشته باشید که حتما باید از زیورآلات مناسب استفاده کنید و از خانمها در انتخاب مشورت بگیرید.

مجرد هستید؟ پس این مطلب رو بخونید و از این راهنماییها استفاده کنید، آقایون اصولا زیورآلات رو در یک نقطه متمرکز می کنند، برای مثال چندین دستبند یا انگشتر رو در یک دست قرارد میدن که باعث میشه شلخته به نظر برسند و تاثیر مثبتی نخواهد داشت، اگر به دستبند علاقه دارید، چرم میتونه بهترین انتخاب باشه و با یک تکه فلز از هر جنسی که مورد پسندتون هست طرح دلخواه رو سفارش بدید و دستتون کنید، اگر درشت اندام هستید چرم پهن تر و اگر اندام متوسط یا لاغر دارید چرم نازک تر انتخاب کنید، اصلا چرم دوست ندارید؟ از مهره های خاصی مثل چشم ببر یا اونیکس غافل نباشید، انگشترهاتون در هر دست از یک عدد بیشتر نباشه، و به هیچ عنوان ساعت و دستبند رو در یک دست نبندید.

خب اینم یه نوآوری در زیورآلات آقایان که جوآن گالری دستبند ترکیبی چرم و مهره طراحی کرده و به همه جور سایزی می خوره و استایل شمارو خاص تر از قبل می کنه، فقط فراموش نکنید که این زیورآلات فقط مناسب محیط های دوستانه و صمیمی و مهمانی هستند و به هیج وجه در محل کار و جلسات رسمی ازشون استفاده نکنید، خوشتیپ و جذاب باشید، مشاوران ما درکنار شما هستند.