مقالات

Articles

سنگ و نماد برج اردیبهشت چیست؟

اردیبهشتگان

در تقویم ایران باستان یک روز به برجی که در اون حضور داریم اختصاص داره و جشن برگزار میشه، برای مثال در اردیبهشت روز دوم، اردیبهشتگان نامیده شده، یکی از جشن های دوازده گانه از شمار جشن های آتش که به آن جشن گلها هم گفته میشه چون درختها شکوفه میزنن، این جشن در هلند نیز تقریبا همزمان با جشن اردیبهشتگان برگزار میشه.

لباس سفید می پوشند و شاد باش میگن و گل هدیه میدن، اما اگر یکی از دوستان یا اطرافیان شما متولد اردیبهشت باشه یکی از بهترین هدیه­ هایی که میشه تهیه کرد، سمبل برج تولدشه، سمبل اردیبهشت همان گاو نر است، میتونید بسته به بودجه ای که در نظر دارید با فلزهای نقره و طلا سفارش بدید و هدیه ای خاص برای یک اردیبهشتی تهیه کنید. این هدیه قابلیت سفارشی سازی شدن داره، دستبند، گردنبند، گوشواره و یا جاکلیدی و .... شایدم یک قاب موبایل ، متولدین این برج بسیار حساس و مشکل پسند هستند پس هوشمندانه انتخاب کنید یا از همکاران ما راهنمایی و مشورت بگیرید.

کمی در مورد اردیبهشتیها بدونیم

سمبل برج اردیبهشت حیوان گاو نر و عنصر وجودشان خاک است . عاشق طبیعتند، برای همین معروف به طفل شیرخوار طبیعت هستند و ستاره حاکم آن ها زهره (ونوس) است . فلز وجودشان مس و سنگ خوش یمن آن ها یاقوت کبود است. بسیار زیرک، باهوش و حساس هستند.

اردیبهشتتون بهشتی

جوآن گالری