مقالات
سبد خرید خالی می باشد

Articles

لباس های با استایل وزشی بسیار راحت و میان بسیاری از خانم ها محبوب هستند. حتی اگر همیشه تیپ ورزشی نمی زنید زمانی که به باشگاه یا کوهنوردی می روید نیاز دارید که استایل ورزشی داشته باشید اما چطور می توانید در استایل ورزشی خبره شوید؟ چطور می توان هم لباس های اسپرت و راحت پوشید و هم خوش تیپ بود؟ این مطلب را بخوانید تا بدانید چطور تیپ ورزشی بزنید


حتما چهره های مشهور را در تیپ های خیابانی شان مشاهده کرده اید که با لباس های اسپرت در رفت و آمد هستند و بسیار جذاب به نظر می رسند. راز آن ها چیست؟ چند لباس خاص اسپرت وجود دارد که این افراد در کمد خود دارند و با آن ها استایل بیرون و خانگی خود را می سازند. پس اگر می خواهید در بیرون و در منزل لباس های ورزشی بپوشید و خوش تیپ باشید این لباس ها را تهیه کنید:

۱- کفش اسپرت

این عنصر کلیدی ترین بخش یک استایل ورزشی است. این کفش های بی شمار مدل و رنگ مختلف دارند مثلا اگر می خواهید تیپ شما چشم گیر تر و جذاب تر شود یک جفت کفش اسپرت متالیک تهیه کنید.

 

۲- شلوار یوگا

شلوار یوگا برای لباس خانگی و باشگاه شما بسیار مهم و ضروری است. ورزش کردن در این شلوار ها بسیار راحت و لذت بخش است پس حتما به تعدادی از این شلوار ها نیاز خواهید داشت.

۳- تیشرت

همانند شلوار یوگا، تیشرت نیز برای لباس خانگی و باشگاه شما ضروری است. پس لازم به ذکر نیست که هر خانمی به تعدادی تیشرت در کمد خود نیاز دارد.

۴- کوله پشتی

اگر برای تیپ ورزشی خود به دنبال کیف هستید بهترین گزینه کوله پشتی است اما اگر می خواهید خوش تیپ تر و با ظرافت تر به نظر برسید از مدل های دخترانه تر مثل متالیک یا چرم استفاده کنید

۵- عینک آفتابی

یک وسیله ضروری برای مراقبت از چشم ها و خوش تیپ تر شدن در لباس های اسپرتی شما.

۶- سوئیشرت زیپ دار

برای روزهای خنک پاییز و بهار یک سوئیشرت کلاهدار با زیپ که راحت روی مانتو پوشیده می شود می تواند بسیار کاربردی و شیک باشد حتی در منزل.

۷- مانتوی اسپرت

این روزها مانتوهای زیبایی را با طرح و مدل اسپرتی می توان در بازار مشاهده کرد که می توانند کامل کننده تیپ ورزشی شما باشند.

۸- کیف ورزشی

وقتی می خواهید به باشگاه یا استخر بروید و وسایل زیادی همراه دارید یک کفش ورزشی نسبتا بزرگ می تواند بسیار کمک کننده باشد.