مقالات
سبد خرید خالی می باشد

Articles

اصولا پسرها در سنین کودکی علاقه زیادی به زیورآلات و اکسسوری‌ها نشان نمی‌دهند و دوست دارند ظاهری ساده داشته باشند، اما در سن نوجوانی علاقه آنها به استفاده از اکسسوری‌ها به خصوص استفاده از دستبندهای چرمی بیشتر می شود و دوست دارند با انتخاب یک دستبند چرم خاص و منحصر‌به فرد ظاهری متفاوت و شیکی داشته باشند. در این مطلب قصد داریم نمونه‌ای از همین دستبندهای چرمی خاص و منحصر‌به فرد را به شما معرفی کنیم.

با توجه به فعالیت فیزیکی بیشتر پسرها نسبت به دخترها، این نکته را باید در نظر داشته باشید که پسرها دستبندهای ضخیم‌تر و مقاوم‌تری را انتخاب کنند. انتخاب این نوع دستبندها هم در دوام آن موثر خواهد بود هم در ظاهری مردانه آنها.سعی کنید از زیورآلاتی که نماد های افسرده و نا امیدانه دارند برای کودکان خود استفاده نکنید چرا که اصلا مناسب روحیه آنان نیست. برای اینکه اعتماد به نفس کودکان خود را بتوانید افزایش دهید زیورآلات مناسب را تهیه کنید و به آنها هدیه دهید، این موضوع باعث می شود تا آنها احساس بزرگ‌تر شدن بکنند.

 

سایت جوآن گالری دستبند چرمی با پلاک عشق  تهیه شده از نقره آبطلا همراه با چرم طبیعی درجه یک که قابل ارائه با برنج ، طلا و نقره در تنوع طرح و رنگ چرم می‌باشد را اختیار شما قرار داده است و شما می توایند با توجه سلیقه فرزندتان این دستبندها را سفارش دهید.

همچنین دستبند تهیه شده از نقره آبطلا همراه با چرم طبیعی درجه یک، یکی دیگر از محصولاتی است که با سلیقه بسیاری از پسران نوجوان سازگار است و شما برای می‌توانید طرح حرف دلخواه خود را بر روی این دستبندها داشته باشید.

 

 

دستبند ماه تولد تهیه شده از چرم طبیعی درجه یک همراه با نماد ماه تیر از جنس نقره آبطلا محصولی است که هر سلیقه آن را خواهد پسندید

 

دستبندهایی با حروف البفا

 

 
برای تهیه این دستبندهای شیک و منحصر‌به فرد همین حالا سفارش خود را ثبت کنید