مقالات
سبد خرید خالی می باشد

Articles

انتخاب اکسسوری برای کودکان به خصوص دختر بچه‌ها کار دشواری است چرا که دختران در سنین کم حساسیات‌های متفاوتی و بسیاری دارند که باید همه آنها را در نظر بگیریم. دستبند مناسب و شیک هم یکی از همین اکسسوری‌هاست که انتخاب را بسیار دشوار می‌کند. برای دختران در سنین کم انتخاب سایز درست دستبند با اهمیت است اما در نسبت با کودکان که دغدغه­­ ی محفاظت و ایمنی آنها از اولویت برخوردار است، سایزبندی صحیح برای نوجوانان بیش از هر چیز دیگری مربوط به مد، سبک پوشش، به روز بودن و زیبایی است و بایستی متناسب با همین عوامل بدان پاسخ داده شود.

عموما تمامی دختر بچه‌ها زیورآلات را دوست دارند و برای تهیه این زیورآلات باید به مواردی که آنها دوست دارند اهمیت دهیم و این نکته را هم توجه داشته باشیم که دستبندی که مناسب سن آنهاس را انتخاب کنیم، اما همیشه سلیقه فرزندان و کودکان را مد نظر فرار دهید. حدالامکان از خرید زیورآلات گران قیمت برای کودکان خودداری کنید تا آن ها را از خطر هایی که در جامعه وجود دارد حفظ کنید. زیورالاتی که برای کودکان خریداری می کنید حتما باید بدون ایجاد حساسیت باشند تا به پوست او ضربه ای وارد نشود.سعی کنید از زیورآلاتی که نماد های افسرده و نا امیدانه دارند برای کودکان خود استفاده نکنید چرا که اصلا مناسب روحیه آنان نیست. برای اینکه اعتماد به نفس کودکان خود را بتوانید افزایش دهید زیورآلات مناسب را تهیه کنید و به آنها هدیه دهید، این موضوع باعث می شود تا آنها احساس بزرگ‌تر شدن بکنند.

بچه ها هم زیورآلات را دوست دارند و این موضوع در مورد دختر بچه ها بیشتر جلب توجه می کند. شما باید همیشه در خرید زیورآلات مواردی که آن ها دوست دارند و مواردی که برای آن ها بهتر است را با هم مد نظر قرار دهید و تمام چیز هایی که آن ها دوست دارند را برای آن ها خریداری نکنید و از سلیقه ی آن ها نیز غافل نشوید.

سایت جوآن گالری دستبند با نام سفارشی شما از جنس نقره با روکش آب طلا و سنگ های رنگی درجه یک که قابل ارائه با طلا و برنج می‌باشد را اختیار شما قرار داده است و شما می توایند با توجه سلیقه کودکتان این دستبندها را سفارش دهید.

همچنین دستبند تهیه شده از چرم طبیعی درجه یک با پلاک نقره آبطلا یکی دیگر از محصولاتی است که با سلیقه بسیاری از دختران نوجوان سازگار است و شما برای می‌توانید طرح حرف دلخواه خود را بر روی این دستبندها داشته باشید.

 

 

دستبند طرح آس دل از جنس نقره آبطلا همراه با سنگ تراش خورده دانه اناری طلایی قابل اراِیه با نقره محصولی است که هر سلیقه آن را خواهد پسندید

 

دستبند تهیه شده از نقره آبطلا همراه با سنگ اونیکس

 

 
دستبند تو مرا جان و جهانی با دو‌ ردیف سنگ