مقالات
سبد خرید خالی می باشد

Articles

هرچقدر که سن بالا می‌رود ممکن است کمر شما توانایی نگه داشتن شلوارهای سنگین و یا جین را نداشته باشد اینجاست که به شما کمربند پیشنهاد می‌شود. نگران نباشید ما نکاتی در مورد بستن کمربند مردانه را آموزش دهیم و به عنوان یک عادت در استایل خود از آن استفاده کنید.

۱- کمربند مورد علاقه خود را انتخاب کنید

شما می‌توانید در فروشگاه‌های لباس یا چرم فروشی کمربند مناسب را تهیه کنید. کمربند مورد علاقه‌تان را بپوشید تا مطمئن شوید از نظر ظاهر مناسب شما است. دقت کنید که رنگ کمربندتان حتما باید با رنگ کفش‌تان همخوانی داشته باشد برای مثال کمربند قهوه‌ای با کفش قهوه‌ای مناسب است.۲- کمربند همه کاره انتخاب کنید

اگر اولین کمربندی است می‌خرید باید توجه داشته باشید که آن را به گونه‌ای انتخاب کنید که با بیشتر لباس‌هایتان تناسب داشته باشد. بهتر است رنگ‌های قهوه ای تیره یا مشکی یا کمربند ساده چرمی را انتخاب کنید.

انواع کیف پول چرمی


۳- مطمئن شوید سایز کمربند متناسب با شلوارتان است

در صورت امکان کمربند را دور کمرتان حلقه کنید تا مطمئن شوید سایز کمربند متناسب با شماست. کمربندی را انتخاب کنید که قلاب آن در سوراخ‌های میانی قفل می‌شود تا در صورت چاق شدن و یا لاغر شدن باز هم بتوانید از آن استفاده کنید.

۴- کمربندهای برزنتی را فراموش نکنید

کمربند های بافتنی (برزنتی) یک مزیت محسوب می‌شوند زیرا نسبت به کمربندهای چرمی کمتر با مشکل سایز مواجه‌اند و از طرفی راحت‌تر هم هستند. البته به شیکی کمربندهای چرمی نیستند و ممکن است به خوبی آنها نتوانند شلوار را نگه دارند.


۵- اگر کمربندتان چرمی است گاهی آن را از داخل بپیچید

کمربندهای چرمی نو، زیبا و سفت و البته کمی آزار دهنده هستند. بهتر است برای راحتی در پوشیدن آن گاهی اوقات آن را از داخل بپیچید تا کمی نرم و راحت شود.

۶- سعی کنید همیشه کمربند ببندید

شاید شما عادت به پوشیدن کمربند ندارید بهتر است هرچه سریع‌تر با آن کنار بیایید چون پوشیدن کمربند باعث جذاب‌تر شدن استایل شما می‌شود و از شما انتظار می‌رود که در اداره‌ها و مکان‌های رسمی کمربند بپوشید حتی اگر با آن احساس راحتی نمی‌کنید.