مقالات
سبد خرید خالی می باشد

Articles

کیف پول چرم کاربردهای بسیار زیادی دارد و استفاده از چرم در ساخت کفش چرم و کاپشن چرمی رایج تر است. در ادامه مطلب مدل های متنوع کیف پول چرم مردانه را برای شما عزیزان گرد آوری کرده ایم که امیدواریم این مدل ها مورد پسند شما قرار بگیرند.

انواع کیف پول چرمی مردانه جنس بسیار خوبی دارد و این نوع کیف ها را می توانید در طرح های انواع  کیف پول چرمی دست دوز و کیف چرم صنعتی تهیه کنید. انواع کیف پول در دو نوع چرم مصنوعی و طبیعی موجود هستند.

انواع کیف پول چرمی

اگر می خواهید مدل های کیف چرم طبیعی خریداری کنید قبل از خرید از جنس چرم مطمئن شوید. تشخیص چرم طبیعی از چرم مصنوعی کمی مشکل است. قیمت انواع کیف پول چرمی که جنس طبیعی دارد بسیار گرانتر از کیف پول های چرم مصنوعی است. برای تشخیص چرم طبیعی از چرم مصنوعی می توانید به جنس کیف چرم توجه کنید جنس چرم طبیعی نرم و منعطف تر از چرم های مصنوعی است. چرم های طبیعی بوی خاص و منحصر به فردی دارند که به هیچ وجه نمی توان از آن ها کپی برداری کرد. می توانید چرم طبیعی و چرم مصنوعی را از قسمت ناحیه پشت آن ها تشخیص دهید چرم مصنوعی پوششی در ناحیه پشت دارد که در هنگام برش این ناحیه آسیب می بین.


 


همچنین در این مقاله مدل های زیبا و جدید کیف پول چرم مردانه را در تصاویر زیر مشاهده خواهید کرد. شما می توانید از این مدل ها برای انتخاب کیف چرم خود استفاده کنید.

 

تولید کیف پول چرمی

تولید انواع کیف پول چرمی دست دوز جزو مشاغل جذاب و پرطرفدار صنایع چرم می باشد. امروزه این حرفه دارای تنوع و گستردگی زیادی بوده و علاوه بر جذابیت هنری زیاد آن، به عنوان منبع درآمد مناسب مطرح می باشد.

در این دوره آموزشی به صورت عملی و کامل با نحوه تولید کیف پول مردانه آشنا خواهید شد. کیف های پول مردانه و زنانه از جمله محصولاتی است که می توانید به سهولت آن را تولید کرده و در صورت تمایل تولیدات خود را در بازارهای مناسب به فروش رسانید.

  

کیف پول چرمی شامل چه محصولاتی میشود؟

محصولات چرمی نیاز به مراقبت بیشتری دارند شما اگر می خواهید کیف و یا کمر بند چرم خود را تمیز کنید بایستی با محلول شیر و تربانتین این کار را انجام دهید بعد از پاک کردن لکه ها با این محلول با یک دستمال تمیز کیف چرم و یا کمربند خود را خشک کنید و با کمک یک واکس بی رنگ کیف پول چرم مردانه خود و یا کمر بندتان را واکس بزنید و در انتهای کار می توانید با کمک یک برس نرم کیف و یا کمربند خود را براق کنید

  

قیمت کیف پول چرمی

چرم طبیعی به خاطر قیمت بالایی که دارد کمتر مورد استفاده قرار می گیرد امروزه انواع کیف پول چرمی را می توانید با جنس چرم مصنوعی خریداری کنید.

مدل های متنوع از انواع کیف پول چرمی و ست مردانه را مشاهده کردید که امیدواریم این مدل ها ایده خوبی برای مدل انتخابی شما باشند.