مقالات

Articles

همان گونه که بسیاری از شما می دانید ظاهر اثر بسیار مهمی بر روی نظر دیگران نسبت به شما دارد. برای خوشتیپ بودن همواره سعی کنید آیتم هایی را برای خود بخرید که از اهمیت بالایی برخودار اند. برای خوشتیپ شدن به این موارد توجه کنید و سعی کنید همواره حداقل یکی از موارد زیر را در کمد لباس هایتان داشته باشید.۱- دکمه سر دست (دکمه سر آستین)

شاید دکمه سرآستین (دکمه سر دست) بسیار کوچک باشد و از نظر بسیاری خیلی مورد مهمی نباشد. ولی به یاد داشته باشید اگر می خواهید مانند یک جنتلمن خوشتیپ به نظر برسید حتما دکمه سر دست مناسب خود را انتخاب کنید.


۲- ساعت مچی

آیا تاکنون این ضرب المثل را شنیده اید که می گوید: ساعت مچی با کیفیت  در ادامه زندگی،  شما را نجات خواهد داد.  بلی دقیقا همین طور است استفاده از ساعت های مچی گرانقیمت و برند باعث می شود اعتماد به نفس شما را افزایش دهد.  ساعت هایی مانند رولکس  و پتک فیلیپ از دسته ساعت های لاکچری می باشند که ثروتمندان معمولا از آن ها استفاده می کنند.


۳- کت و شلوار

هر مرد باید حداقل  دو دست کت و شلوار برای مناسبت های مختلف داشته باشد. دو رنگ خاکستری و سرمه ای جز رسمی ترین رنگ هایی است که معمولا برای کت و شلوارهای مردانه انتخاب می شود.


۴- عینک آفتابی

انتخاب عینک آفتابی و استفاده از آن به خصوص در روزهای گرم تابستان اهمیت ویژه ای دارد. بعلاوه اینکه استفاده از آن سبب می شود که معرض دید مخاطبان خود قرار بگیرید و خوشتیپ تر از قبل به نظر برسید. برای انتخاب عینک آفتابی نیز به خاطر داشته باشید تا از فریم های تیره و شیشه های قهوه ای و یا سیاه استفاده کنید و از پوشیدن عینک های آفتابی با فریم های قرمز و صورتی جددا خودداری کنید.


۵- کفش مردانه

در انتخاب کفش نیز کمال دقت را به خرج دهید. و سعی کنید کفش های برند و گرانقیمت تهیه کنید چرا که این دسته از کفش ها معمولا از چرم طبیعی ساخته شده و از نظر ظاهر و قالب نیز بیسار چشم نوازاند.


۵ موردی که در بالا به آن ها اشاره نمودیم، مهم ترین عوامل برای خوشتیپ شدن شما بودند. در دنیای مد و فشن پارامترهای دیگری نیز وجود دارد که در مقالات بعدی در مورد آن ها خواهیم نوشت.