مقالات

Articles

چگونه یک کیف پول مردانه انتخاب کنیم؟ توجه داشته باشید که داشتن یک کیف چرمی با کیفیت تاثیر زیادی در تحت تاثیر قرار دادن نظر دیگران بر شما دارد. جدیدترین مدل‌های این اکسسوری پرکاربرد را در این مقاله پیدا کنید.

 

مثل خیلی از لوازم دیگر کیف پول هم در استانداردها و کیفیت‌های مختلفی تولید می‌شود. از کیف پول با پارچه‌های برزنتی گرفته تا کیف‌هایی دست دوز از جنس چرم مرغوب. برای اینکه با توجه به هزینه‌ای که می‌کنید بهترین کیف پول را پیدا کنید به دنبال این نشانه‌ها باشید:

 

چگونه کیف پول چرم را تشخیص دهیم؟

بسیاری از ما نمی‌توانیم یک کیف پول مردانه چرم را به راحتی با یک نوع مصنوعی تشخیص دهیم.چرم آنیلین، نوعی از چرم نرم و با بادوام و البته گران است. در فرآوری آن از جوهر شفافی استفاده می‌شود که گره‌های طبیعی و نواقص را می‌پوشاند و در عین حال دوام چرم نیز حفظ می‌شود. روی چرم آنیلین را برای یکنواخت کردن، مراقبت حالت و مقاومت آن در بسیاری از موارد با فیلمی شفاف پوشانده می‌شود و در نتیجه زیبایی طبیعی چرم کاملا مشاهده می‌گردد. تنها ۵ درصد از چرم موجود قابلیت اینگونه فرآوری را دارد. چرم را دقیق بررسی کنید تا ببینید چه شکلی است. چرم طبیعی چین و چروک و خش دارد و این نشانه مثبتی است.

 

جنس داخل کیف مردانه مهم است؟

یکی از شاخص‌های یک کیف پول مردانه با کیفیت بالا این است که در پوشش داخلی کیف از غیر چرم استفاده نشود. بسیاری از تولیدکنندگان کیف پول فقط به نشان دادن قسمت های بیرونی کیف بسنده می‌کنند و از ذکر جنس قسمت داخلی کیف امتناع می‌کنند. توجه داشته باشید که هر چه جنس لایه داخل کیف مناسب‌تر باشد احتمالا قیمت ان نیز بیشتر خواهد بود.

 

فضای مناسب برای کارت داشته باشد

سه نوع طراحی مختلف برای جای کارت در کیف پول داریم. در روش اول تکه‌هایی از چرم در اندازه مناسب بریده می‌شود و از لبه‌ها به داخل کیف دوخته می‌گردد. لبه‌های دوخته شده دوام خوبی به چرم می‌دهد تا شکل خود را به مرور زمان حفظ کند. در روش دوم به جای دوخت به لبه‌ها چسب زده می‌شود که مسلما دوام کمتری دارد. در روش سوم روی چرم شکاف‌هایی برای کارت ایجاد می‌شود. این روش برای تولید کننده باصرفه‌تر و با صرف زمان کمتری است. ولی عملکرد خوبی نسبت به روش‌های قبلی ندارد.

 

دوام کیف پول مردانه چگونه باشد؟

می‌توان از این فاکتور به عنوان مهم‌ترین یاد کرد. زیرا که تفاوت کیف پول‌ها را در این مساله می‌توان جستجو کرد که تا چه مدت دوام دارند. یک کیف پول باکیفیت اگر خوب نگهداری شود یک عمر ظاهر خوبی دارد. پس بسته به نوع چرم و نوع دوخت که در موارد بالا به آن‌ها اشاره شد می‌توان در مورد دوام کیف پول‌های مختلف قضاوت کرد.

  • هرگز از کیف پول مردانه با جنس پلاستیک استفاده نکنید.
  • لبه کیف پول مردانه باید گرد باشد تا به راحتی از جیب خارج شود.

 

انواع کیف پول مردانه را بشناسید

 

۱- کیف پول کتی: کیف پول کتی نسبت به کیف پول های دیگر بلندتر است و به افرادی که به فضای بیشتری نیاز دارند توصیه می‌شود. همچنین این نوع کیف پول برای کت و بارانی پوشان بسیار شیک است.

 

۲- کیف پول دو لت: یکی از کیف پول‌های کاربردی برای آقایان کیف پول‌های دولت است که به دلیل ابعاد مناسبی که دارند جزء پرکاربردترین کیف پول‌ها محسوب می‌شوند.

 

۳- کیف پول سه لت: این نوع کیف پول برای افرادی مناسب است که به فضای بیشتری برای قراردادن کارت و عکس یا پول نیاز دارند و مانند کیف پول‌های کتی خیلی هم جاگیر نیستند.

 

۴- کیف پول اسپرت: از بهترین انتخاب‌ها به عنوان هدیه برای جوانان انواع کیف پول اسپرت مردانه است که به سادگی با کیف و کفش ورزشی قابلیت ست شدن دارد.