خانه
سبد خرید خالی می باشد

اگر تا به حال از کمربند تنها با یک نوع لباس استفاده می‌کردید، باید این مطلب را بخوانید تا ببینید چطور می‌توان از کمربند زنانه همراه لباس‌های مختلف استفاده بهتری کرد. اکثر ما از کمربند همراه یک سری لباس‌های معمول مثل مانتو استفاده می‌کنیم و گاهی نیز با هماهنگ کردن آن‌ها مشکل داریم. از آنجا که همه ما عاشق استفاده از وسایل داخل کمد با لباس‌هایمان به شیوه متفاوت هستیم، در این مقاله روش‌های مختلف استفاده از کمربند زنانه همراه لباس را بیان می‌کنیم. چگونه با استفاده از کمربند زنانه لباس‌ها را به شیوه‌های متفاوت ست کنیم و شیک بپوشیم ؟ 

 

کمربند زنانه همراه ژاکت پشمی

ژاکت پشمی یکی از آن دسته لباس‌هایی است که در کمد لباس هر خانمی پیدا می‌شود. ژاکت بافت در مدل های بسیار متنوعی وجود دارد. این نوع لباس برای گرم نگه داشتن شما بسیار مناسب است. اما پوشیدن ژاکت نسبت به دیگر لباس‌های دیگر دقت بیشتری می‌خواهد. می‌دانیم پوشیدن ژاکت اغلب ظاهری شلخته می‌دهد و حالتی نامرتب به خود می‌گیرد. اما شما به راحتی به کمک یک کمربند زنانه مناسب، می‌توانید این مشکل را برطرف کنید. همچنین استفاده از کمربند، همراه ژاکت پشمی انحنای بدن شما را به خوبی نشان می‌دهد و شما را لاغرتر از زمانی که ژاکت را بدون کمربند می‌پوشید، نشان می‌دهد.

کمربند زنانه همراه پلیور بلند

پلیورهای بلند جزو لباس‌هایی هستند که اگر بدون کمربند بپوشید، شما را چاق‌تر از آنچه هستید نشان می‌دهد. با استفاده از یک کمربند زنانه بر روی این نوع پلیور، اندازه کمر خود را مشخص کنید. این کار به شما کمک می‌کند هم گرم بمانید و در عین حال سایز قبلی خود را حفظ کنید.

کمربند زنانه همراه پالتو و کت

کت‌های زنانه مخصوص محیط‌های رسمی نیست بلکه آن‌ها را می‌توانید در  روزهای سرد خارج از محل کار و دورهمی‌های دوستانه هم پوشید. اگه حال و هوای جوانی دارید می‌توانید کت را با شلوار جین و کفش اسپرت امتحان کنید. با وجود اینکه یک کت به تنهایی استایل شما را خیلی بامزه نشان خواهد داد ولی استفاده از یک کمربند همراه کت می‌تواند به طور شگفت انگیزی استایل شما را بهبود بخشد. کمربندهای زنانه را می‌توان بر روی انواع کت، مثل کت چرم یا کت جین نیز استفاده کرد.

کمربند زنانه همراه شال بزرگ

شال‌های بزرگ نخی و بافت آنقدر وسوسه انگیز هستند که خانم‌ها دوست دارند از آن‌ها به عنوان مانتو و پانچو استفاده کند. این نوع شال‌ را اگر به طور معمولی بر روی دوشتان بیاندازید خیلی دراز هستند و تا زیر زانو می‌آیند. ولی با یک تکنیک ساده و اساسی می‌توانید از یک کمربند مناسب همراه شال خود استفاده کنید تا بسیار شیک و عاقلانه به نظر برسد.

 

کمربند زنانه همراه سرهمی مجلسی

سرهمی مجلسی برای خانم‌ها به یک تیپ خاص تبدیل شده است که طی سال‌ها بارها مد شد. بزرگترین مزیت سرهمی این است که در هر فصلی هر تیپی با آن‌ می‌توانید داشته باشید. از تیپ اسپرت تا یک تیپ خانومانه با کفش‌های پاشنه‌دار ظریف. اکثر خانم‌ها این نوع لباس را ناقص می‌دانند و فکر می‌کنند نمی‌تواند به عنوان یک لباس کامل از آن در مراسم استفاده کرد، اگر شما هم چنین عقیده‌ای دارید می‌توانید از یک کمربند همراه آن استفاده کنید.

کمربند زنانه همراه پیراهن ساده

خیلی از خانم‌ها عاشق یک تیپ ساده و مرتب هستند که کمی رسمی به نظر برسد. پوشیدن یک پیراهن ساده می‌تواند به این افراد کمک کند تا به خواسته خود برسند. اگر از یک کمربند همراه پیراهن که داخل شلوار گذاشته‌اید استفاده کنید، ظاهر جذاب‌تری خواهید داشت.

کمربند زنانه همراه پیراهن مجلسی

بسیاری از خانم‌ها وقتی اسم لباس شب به میان می‌رسد، یک پیراهن زنانه به ذهنشان می‌آید. اگر شما هم می‌خواهید پیراهن زنانه بپوشید، و لباستان دوخت خوبی دارد، برای مرتب ایستادن آن نیاز به کمربند ندارید ولی با این وجود استفاده از یک کمربند می‌تواند به زیبا شدن لباستان کمک کند. به خصوص اگر پیراهنی که پوشیده ‌اید آزاد است، استفاده از کمربند در نشان دادن انهنای کمر شما بسیار موثر خواهد بود.

 

کمربند زنانه همراه دامن ماکسی

در فصل گرم پوشیدن یک دامن ماکسی خنک بسیار کاربرد دارد. دامن بلند یا ماکسی یکی از کلاسیک‌ترین و سرزنده‌ترین مدل‌هایی است که مورد توجه خانم‎‌ها قرار می‌گیرد. اگر شما هم می‌خواهید از انواع دامن ماکسی بلند استفاده کنید، می‌توانید از یک کمربند برای نشان دادن دور کمر واقعی خود کمک بگیرید. همراه دامن بلند بهتر است از یک کمربند باریک استفاده کنید.