مقالات
سبد خرید خالی می باشد

ArticleCategoryList

در میان تمام مدل‌های متنوع کیف پول مردانه یا زنانه، محبوب‌ترین آنها کیف پول‌های چرم است. چرا که این نوع محصولات زیبایی خاص و تدام بالایی دارند و همین موضوع انتخاب را در این زمینه کمی راحت کرده است و اکثراً ما کیف پول‌های چرمی را می‌پسندیم.

کیف پول‌های چرم با دو نوع چرم طبیعی و مصنوعی در بازار وجود دارد، که مسلماً چرم‌های مصنوعی به دلیل کیفیت پایین و تداوم بسیار کم، کمتر مورد توجه قرار می‌گیرد، اما چرم طبیعی عمر طولانی‌تری دارد و سالیان سال می‌توان مورد استفاده قرار بگیرید، که البته چرم طبیعی هم، برای عمر طولانی نیاز به مراقب ویژه‌ای دارد.
چند نکته مهم برای نگهداری بهتر چرم

 

برند جوآن با بهره گیری از هنر اصیل ایرانی و استفاده از بهترین و مرغوبترین چرم‌های موجود در بازار، کیف‌ پول چرمی زنانه و مردانۀ دست دوز را تهیه و تولید می‌کند که توانایی رقابت با بهترین برند‌های محصولات چرمی را دارد. چرم‌های بکار رفته در محصولات ما تنها از حیواناتی مانند گاو که از گوشت آن ها برای خوراک استفاده می شود می‌باشد، و هرگز از چرم های غیر متعارف مانند مار و کروکدیل استفاده نمی گردد. اگر شما هم دوست دارید خاص و شیک باشید، پیشنهاد می‌کنیم به لینک زیر و یا به بخش محصولات چرمی رفته و کیف پول دست دوز مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

کیف پول چرمی زنانه

کیف پول چرمی مردانه