مقالات
سبد خرید خالی می باشد

ArticleCategoryList

 قاب های سفارشی برای موبایل اپل

باتوجه به پیشرفت تکنولوژی و پیشرفت در صنعت گوشی ما امروزه صاحب گوشی های هوشمند و صد البته گران قیمتی شده ایم که باید از آنها به بهترین شکل مراقبت کنیم. در زمانی که زندگی می کنیم موبایل یکی از مهمترین و ضروری ترین وسایل و گجت ها برای کار و زندگی شده است و نبود آن با توجه به وابستگی که به آن پیدا کرده ایم برایمان بسیار دردناک است و اگر موبایل مان آسیب فیزیکی ببیند باید هزینه های زیادی را برای تعمیر و یا تعویض آن بدهیم، پس یکی از بهترین راه های مراقبت، استفاده از قاب موبایل باکیفت است تا بتوانیم این وسیله با ارزش را حفظ کنیم.

برخی از آمارهای می گوید تقریبا نیمی از کسانی گوشی خریداری می کنند در هفته های اول استفاده آن را روی زمین می اندازند و همین موضوع می تواند صدماتی جبران ناپذیری را به گوشی برساند، اما با کمی هزینه می توان جلوی اینگونه اتفاقات را تا حد بسیار زیادی گرفت. حال برای خرید یک قاب موبایل مناسب و با کیفیت چه نکاتی را باید در نظر گرفت.

عموما در بازار ایران قاب های گوشی از نظر جنس به چند دسته بندی تقسیم می شوند. (قاب گوشی چرمی، ژله ای، سیلیکونی، فلزی، خزدار، ضدآب و...) اما به طور کلی تمامی قاب ها به دو دسته تقسیم می شوند، قاب های نرم و قاب های سخت.

اگر جنس بدنه گوشی شما فلزی و یا از پلاستیک بسیار سخت درسته شده است، از قاب های چرم و ژله ای که قاعدتا نرم هستند استفاده کنید تا در هنگام ضربه و یا تعویض قاب به بدنه گوشی شما آسیب وارد نشود. اما اگر بدنه گوشی شما فلزی و یا از پلاستیک بسیار سخت درسته نشده، باید از قاب های مقاوم و فلزی استفاده کنید. توجه داشته باشید قاب گوشی دقیقا و به درستی بر روی گوشی شما قرار بگیرد و گوشی آزادانه درون قاب حرکت نکند، این کار می تواند آسیب جدی به بدنه گوشی شما برساند.

نکته مهم دیگری که باید در خرید قاب موبایل توجه کنید، سایز آن است. طراحی برخی از قاب های موبایل به گونه ایست که موبایل شما را بزرگ تر می کند و باید گفت استفاده از این قاب ها احتمال افتادن و سر خوردن از دست را افزایش می دهد. سعی کنید قاب های جمع و جور را برای گوشی های خودتان در نظر بگیرد.

اما نکته ای که در کیفیت قاب تاثیری نداری، اما برای اکثر ما مهم است طراحی و شمایل آن است. امروز در بازار قاب های بسیار متنوع و شکیلیی وجود دارد که می تواند شمایل زیبایی به گوشی ما بدهد. عموما قاب های چرم این ویژگی را دارند در میان مدل های مختلف قاب، قاب های چرمی محبوبیت خاصی میان مخاطبان دارد.

قاب سفارشی برای گوشی های اپل

همان طور که گفتیم قاب های چرمی برای موبایل از محبوبیت زیادی برخوردار است و بسیاری از کسانی که دوست دارند خاص باشند سعی می کنند از این نوع قاب استفاده کنند. قاب های موبایل چرمی زیادی در بازار وجود دارد، اما بسیاری از آنها از چرم مصنوعی ساخته شده و کیفیت لازم را ندارد. اما اگر قصد دارید قاب موبایل چرم اصل و با کیفیت وهمچنین سفارسی با نام خود را داشته باشید فقط کافیست به قسمت قاب موبایل چرم در سایت جوآن گالری رفته و محصول خود را با نام سفارشی خودتان خریداری کنید. کاری که بسیاری از ورزشکاران و هنرمندان هم انجام داده اند.