مقالات
سبد خرید خالی می باشد

ArticleCategoryList

به دلیل قیمت بالای لباس‌های با کیفیت، هزینه پوشاک این روزها بخش مهمی از هزینه‌های زندگی افراد را تشکیل می‌دهد پس افزایش عمر لباس‌ها می‌تواند نقش موثری در کاهش هزینه‌های ماهانه ما داشته باشد. کیف‌های چرمی از گران‌ترین اکسسوری‌ها در کمد لباس‌های ما هستند، کیفیت بالا و کاربردی بودن آن‌ها این کیف‌ها را محبوب و پر استفاده می‌کند. خراب شدن این کیف‌های زیبا می‌تواند برای ما هم از نظر اقتصادی و هم از نظر مد فاجعه آمیز باشد اما با یک تدبیر ساده می‌توان عمر این کیف‌ها را افزایش داد.

روش‌های مختلفی برای مراقبت از چرم و کیف‌های چرمی در مطالب قبلی بیان شده که اکثرا درباره لکه زدایی و تمیز کردن کیف‌های چرم است. اما  در این مطلب یک روش ساده و بدون هزینه را به شما معرفی می‌کنیم تا با اجرای آن از خراب شدن کیف‌های چرم خود جلوگیری کنید.برای این کار شما فقط به چند ورق روزنامه و یک کیسه پارچه‌ای بزرگ‌تر یا هم اندازه با کیف خود نیاز دارید. روزنامه‌ها را مچاله کنید و داخل کیسه بریزید سپس کیسه را داخل کیف چرم خود قرار دهید تا کاملا فضای داخلی کیف را پر کند. یک شب آن را به این شکل روی قفسه بگذارید تا فرم خود را به دست آورد.

چرم به مرور زمان پیر می‌شود و فرم و حجم خود را از دست می‌دهد. این کار مشابه کاری است که فروشندگان فروشگاه‌ها انجام می‌دهند و مانع از تغییر شکل چرم در طول زمان می‌شوند. به این ترتیب کیف شما فرم قبلی خود را به دست می‌آورد و با روشی ساده مانع از کاهش عمر کیف چرم خود شده‌اید.