مقالات
سبد خرید خالی می باشد

Articles

برای کتابخوان ها کتاب نخرید لدفا laughing

 

همه ی ما دوستانی داریم که بسیار خاص هستند، اهل هنر، مطالعه، کتاب، تئاتر و .... پس هر زمان می خواییم بهشون کادو بدیم سریعا یه سر به کتاب فروشی میزنیم و یه کتاب به سلیقه خودمون انتخاب می کنیم و کادو می کنیم و خوشحال و خرم هدیه میدیم و معمولان هم دوستمون بسیار ابراز خو شحالی و علاقه می کنه و ما از انتخاب هوشمندانمون به خودمون می بالیم، ولی صادقانه بگم من به عنوان یک آدم کتابخون هیچ وقت از کتابهایی که گرفتم استفاده نکردم، میدونید چرا؟؟؟؟ چون کتاب هم مثل لباس و کفش باید سایز باشه، عجیبه؟ بله بسیار عجیبه.

 

 

منظورم سایز جیبی، پالتویی و رقعی و .... کتاب نبود، سایز سلیقه ای بود، خیلی از کتابها فقط جنبه کادو دارند و از خونه ای به خونه دیگه ای نقل مکان می کنند و یک نفر هم مطالعشون نمی کنه، هر کتابی مورد پسند نیست و هر آدم کتابخونی هر کتابی رو نمی پسنده و سلیقه و اشتهای خودش رو داره، بعضی ها عاشق کتابهای تاریخی هستند، یه عده هم کتابهای انگیزشی دوست دارند و به تعداد ژانرهای کتاب، دسته بندی سلیقه داریم، حالا باید بریم سر کتابخونه ی دوستمون و ببینیم چه چیزهایی دوست داره؟ به هیچ وجه چون شاید کتابی رو بخرید که اگر با سلیقش جور باشه  قبلا خونده باشه، شما که نمی تونید تمام کتابهاش رو چک کنید، خب پس برای یه آدم کتابخون چی بخریم که هم به دردش بخوره هم خوشحال بشه؟

خب پیشنهاد ما به شما خرید یک نشان کتاب با فلز نقره یا طلا است، تیم طراحان جوآن گالری به فکر کتابخونهای حرفه ای هستند و سلیقه ویژه ای به خرج دادن و نشان کتابهایی طراحی کردند که بسیار با ارزش و خاص هستند، البته که قابلیت سفارشی سازی هم در جوآن گالری همیشه مهیاست، این هدیه برای هر سن و جنسیتی جذاب خواهد بود، کافیه یکبار امتحانش کنید و خودتون هم با این نشان کتاب به کتاب خوندن علاقه مندتر خواهید شد.

 

حالتان خوش از خواندن کتاب

تیم جوآن گالری