مقالات
سبد خرید خالی می باشد

Articles

آقایون میدونید چه کمربندی برای چه موقعیتی مناسبه؟؟؟

 

 

کمربند یکی از فاکتورهای مهم در تیپ آقایون محسوب میشه که بعضی از آقایون در انتخاب کمربند مناسب با لباس یا موقعیتی که در اون قراردارند اشتباه می کنند و یک کمربند رو همیشه استفاده می کنند، جالبه بدونید کمربندها نه تنها انواع دارند بلکه رسمی و غیر رسمی هم هستند و برای هر موقعیتی باتوجه به نوع لباس باید کمربند خاصی رو انتخاب کرد، و این رو هم بدونید سایز شما در انتخاب بسیار حایز اهمیت است، در ابتدا بدونید اگر درشت اندام هستید می توانید از کمربندهای پهن استفاده کنید اما اگر اندام متوسطی دارید کمربندهای باریک بهترند، در ادامه مقاله موارد مهمتری رو توضیح خواهیم داد.

مهمترین نکته در انتخاب کمربند رنگ کفش شماست، رنگ کفش و کمربند باید هماهنگ باشند. کمربند مشکی با مشکی، قهوه ای با قهوه ای و .... برای یک تیپ جذاب جنس کفش هایتان را هم با کمربندتان ست کنید. کمربند چرمی را برای کفش چرمی از همان رنگ انتخاب کنید کفش جیر با کمربند جیر، کفش ساده با کمربند ساده و... درمورد کمربند رسمی باید به شما بگوییم کمربند باریک رسمی تر از کمربند پهن هست، همین طور سگک های ظریف تر رسمی تر و بزرگ ترها معمولی ترند و برای کفش های اسپورت کمربند کتان ببندید و یا اگر فقط چرم دوست دارید چرم پهن انتخاب مناسبی است. کمربند قهوه ای با هر رنگ کت و شلواری ست می شود، جز کت و شلوار مشکی ... بهترین سایز کمربند هم کمربندی است که به زیر اولین حلقه کمربندتان می رود، از پیچاندن کمربند به دور کمر خود داری کنید. خب حالا شما می تونید با همین چندتا نکته مهم و کاربردی انتخاب بسیار خوبی داشته باشید.

برای انتخاب یه کمربند زیبا و خاص، می تونید با مشاوران تیم جوآن گالری تماس بگیرید و طرح و نظرتون رو اعلام کنید تا یک کمربند چرمی بی نظیر داشته باشید، که نه تنها از چرم درجه یک تهیه شده بلکه سگک کمربندتون هم به انتخاب شما هر طرح و شکلی که سفارش بدید خواهد بود، به استایل خودتون اهمیت بدید.

 

ظاهر شما نمایانگر موقعیت اجتماعی شماست

تیم جوآن گالری