مقالات
سبد خرید خالی می باشد

Articles

سنگ و نماد برج خرداد چیست؟

 همونطور که قبلا گفتیم در تقویم ایران باستان یک روز به برجی که در اون حضور داریم اختصاص داره و جشن برگزار میشه، شش خرداد را خردادگان می نامند، یکی از جشن های دوازده گانه از شمار جشن های آتش که به مناسبت برخورد نام برج و روز برگزار میشه. در قدیم در اين روز به کنار آب می رفتند و پس از ستايش اهورامزدا به یکدیگر شادباش می گفتند و روز را با خانواده و دوستان مي گذرانده و به يكديگر گل نيلوفر و ياس پيشكش مي کردند.

به نماد تولد یک خردادی  سر بزنیم که نماد آن دوپیکر است. یکی از بهترین هدیه­ هایی که میشه تهیه کرد، همین نماد است بسته به بودجه ای که در نظر دارید با فلزهای نقره و طلا سفارش بدید و هدیه ای خاص برای یک خردادی تهیه کنید. این هدیه قابلیت سفارشی سازی شدن داره، دستنبند، گردن بند، گوشواره و یا جاکلیدی و .... شایدم یک قاب موبایل ، تا جایی که ما میدونیم خردادی ها ایده آل گرا هستند، پس در انتخاب کادو دقت کنید و از همکاران ما راهنمایی و مشورت بگیرید.

کمی درمورد خردادیها بدونیم

نماد برج خرداد دوپیکر و عنصر وجودشان باد است. عاشق طبیعت هستند، ستاره حاکم آن ها عطارد است. فلز وجودشان جیوه و یکی از سنگهای خوش یمن آن ها مروارید است. خوشرو خوش زبان و صادق هستند. با ذوق، هنر دوست، غیرحسود و کمی بدقول، برای فرزندان پدری نرم و مهربان، خوش صحبت اند و علاقه دارند که مرموز جلوه کنند.

خردادتون پر از خوبی ها

تیم جوآن گالری