مقالات
سبد خرید خالی می باشد

Articles

ویکتوریا بکام سوپراستار صنعت مد و پوشاک که فاز فعالیت تجارتی خود را خیلی زود از عرصۀ موسیقی و حضئر در گروه مشهور اسپایسی گرلز، به واسطۀ آشنایی با دیوید بکام کاریزماتیک، به فاز مد و پوشاک تغییر داد، اکنون یکی از بزرگان این عرصه شناخته می‌شود و الگوهای پوششی او در سرتاسر دنیا، هواداران پرپاقرص زیادی دارد؛ زنی از جنس استایل‌های مرسوم دهۀ 90 میلادی نظیر: پانک و  اِمو تا مدرن‌ترین کلاسیک پوشِ روز دنیا! سوپرمدلی که هیچگاه از مد نخواهد افتاد!
فلسفۀ پوششی ویکتوریا بکام، در زمینۀ اکسسوری بسیار جالب توجه است! زنی که به خوبی ایجاد توازن و تعادل را نسبت به نوع پوشش خود انتخاب می‌کند و در عین سادگی هرچه تمام‌تر، به خاص‌ترین استایل ممکن پوشش خود را تبدیل می‌کند. جالب اینجاست که ویکتوریای محبوب، هرگز از طرح‌های عمومی برندهای مشهور زیورآلات استفاده نمی‌کند و با ایجاد تغییر در طرح‌های کانسپت موجود، درخواست سفارش می‌کند تا از سوی برندهایی نظیر سوارسکی، لقب مشتری ویژه و اختصاصی را به خود بگیرد؛ مشتری که چندان هزینۀ گزافی را پرداخت نمی‌کند، اما به‌واسطۀ زیباترین انتخاب‌هایش، جلوه‌ای خاص به خود گرفته است.


چندین مورد از استایل‌های انتخابی ویکتوریا بکام را مرور خواهیم کرد:


1_محال است ویکتوریا را بدون عینک آفتابی و کیف چرم در محفلی پیدا کنید! او به شکلی عجیب توانسته راز بین این 2 اکسسوری را درک کند و به بهترین شکل و زیباترین حالت ممکن از آن بهره ببرد!2_ شاید در این تصویر بتوان مدعی شد که افراطی‌ترین حالت ممکن استایل ویکتوریا را مشاهده می‌کنید! افراطی‌گری او در مد نیز قابل ستایش است؛ بهترین انتخاب ممکن با بازی رنگ‌ها و استفاده از زنجیر طلا و گردنبند طلا، به همراه کیف چرم خاص و گوشواره نقره! تکه‌های پازلی که جدا از یکدیگر به هیچ عنوان این زیبایی را نشان نمی‌دهند؛ اما او توانسته به مرز غیرقابل باوری از جذابیت در این پازل خود برسد.
3_ دستنبدهای نقره و طلای ویژه‌ای که ویکتوریا به آن علاقمند است، کلاسیک‌ترین نوع ممکن دنیای مد است، اما آیا در تصویر زیر، در ویکتوریا از مدافتادگی می‌بینید؟! خیر! چرا که او در فاصلۀ چند سانتی‌متری این دستبند خاص خود، انگشتری را در دست دارد که تبدیل به پله‌ای برای اوج گرفتن دستبند زیبای او در چشم‌ها شده است!


 


4_ از هرچه که بگذریم، نمی‌توانیم از این مورد به سادگی عبور کنیم! ویکتوریا لیاقت خوش سلیقه‌ترین سلبریتی را در زمینۀ گوشواره داراست! او در این زمینه کاملاً ریسک پذیر است، از استفادۀ گوشواره جنس برنج گرفته تا گوشواره الماس و یاقوت را بر گوش‌های او دیده‌ایم که تناسبی چون ستاره و ماه را ایجاد کرده تا منظومۀ شمسی جذاب ویکتوریا، هر چشمی را شیفتۀ اکسسوری‌های زیبایش کند.