مقالات
سبد خرید خالی می باشد

Articles

در این مطلب قصد داریم تا یکی دیگر از نکات مهم در لباس پوشیدن یعنی بستن کمربند زنانه مجلسی مناسب در مجالس و مهمانی ها را به شما آموزش دهیم. یادتان نرود کمربند بر روی ناحیه شکم و کمر شما بسته میشود و انتخاب کمربند زنانه مجلسی مناسب می تواند تا حد زیادی به بهتر دیده شدن اندام شما کمک کند.

 فروش انواع کمربند زنانه چرم

نکته اول

چنانچه استخوان بندی شما کوچک است حتما از کمربندهایی که دارای سگگ های کوچک و ظریف هستند استفاده کنید حتی اگر اضافه وزن دارید.

نکته دوم

خانم هایی که اندام درشتی دارند بهترین نوع کمربند زنانه مجلسی برای آنها کمربند هایی با سگک های بزرگ و درشت میباشد.

نکته سوم

به هیچ عنوان بستن کمربند های باریک و نازک به خانم هایی که اندام لاغر و باریک دارند توصیه نمیشود.

نکته چهارم

حتما این نکته را در نظر داشته باشید زمانی که لباس یکرنگ پوشیده اید رنگ کمربندتان نیز همرنگ آن باشد تا لباس شما به دو تکه تقسیم نشود.

نکته پنجم

خانم هایی که کمر باریک و کوتاهی دارند نباید از کمربند هایی با عرض زیاد و پهن استفاده کنند. چون باعث پهن تر دیده شدن کمر آنها میشود.

نکته ششم

بهتر است خانم هایی که کوتاه قد هستند کمربند نبندند یا اگر تمایل به بستن کمربند دارند باید حتما از کمربند هم رنگ با لباس خود استفاده کنند تا خط افقی کمربند آنها را کوتاه تر نشان ندهد.

نکته هفتم

بر عکس نکته بالا خانم هایی که قد بلند هستند دستشان در انتخاب کمربند زنانه مجلسی مناسب باز تر است. خانم های قد بلند میتوانند برای کوتاه تر و مناسب تر به نظر آمدن از رنگ های متفاوت کمربند با لباس خود بهره بگیرند.