مقالات
سبد خرید خالی می باشد

Articles

شاید برای برخی از افراد کمربند چندا در ظاهر آنها اهمیت نداشته باشید، اما این را بدانید که کمربند نقش مهمی در ظاهر شما دارد. به غیر از اینکه کمربند برای نگه داشتن مناسب شلوار بر تن ماست، نقش تقسیم کننده نیمه بالا و پایین بدن را هم دارد. همیشه برای ما ست کردن رنگ و مدل کمربند با شلوار و کفش‌هایمان مهم بود و بدون شک در انتخاب آن وسواس هم داریم. در ادامه با ما همراه باشید با چند نکته مهم اما کوتاه را در مورد انتخاب مناسب و اصولی کمربند.

مهم ترین مسئله ست کردن نوع و جنس کمربند با شلوار است. به طور مثال هیچگاه یک کمربند اسپرت را نمی توان با شلوار پارچه‌ای و رسمی ست کرد. به عرض کمربندها توجه کنید. به کمربندهای عریض (4 سانتی‌متر) کمربند غیر رسمی می گویند و کمربندهای باریک (تقریبا 3 سانتی‌متر) را کمربندهای رسمی می‌گویند. کمربندهای باریک را با شلوارهای پارچه‌ای و کت‌وشلوار رسمی ست کنید و کمربندهای عریض را با شلوارهای اسپورت و غیررسمی

نکته دیگر در انتخاب اصولی کمربند چرم، ست کردن رنگ آن با کفش‌هایتان است. این نکته بسیار ساده، اما مهم است. انتخاب یک کمربند قهوه‌ای با کفش‌های مشکی مطئمنا کج سلیقه‌ای شما را نشان میدهد. پس در انتخاب رنگ کمربند چرم و ست کردن آن با کفش‌هایتان حتما دقت کافی داشته باشید.

اما نکته دیگر که شاید برای خیلی از ما مورد توجه نباشد، ست کردن جنس کمربند با کفش‌ها است. اگر کمربند چرمی تهیه کردیم پس نباید آن را با کفش‌های چرم جیر ست کنیم. کفش‌ها معمولا از سه جنس چرم، چرم جیر و کرباسی تهیه می‌شوند، پس در انتخاب جنس کمربند هم توجه کنید تا ظاهری آراسته‌تر و شیک‌تری داشته باشیم.